niedziela , 22 Lipiec 2018

Home » Bez kategorii » Inwestycje MdM » Blisko natury w Nowym Polesiu III

Blisko natury w Nowym Polesiu III

Grudzień 13, 2013 3:49 pm by: Kategoria:Inwestycje MdM Zostaw swój komentarz: A+ / A-

Atal Nowe Polesie III Łódź

Inwestycja Nowe Polesie III to projekt znanego ogólnopolskiego dewelopera Atal S.A. Zlokalizowana w łódzkim Polesiu oferuje kompromis dla tych, którzy cenią sobie bliskość natury oraz doskonałą komunikację z centrum miasta. Większość mieszkań z oferty jest dostępna w programie Mieszkanie dla Młodych. Na dopłaty kwalifikują się mieszkania o różnych powierzchniach – od około 35 mkw. do nawet 74 mkw. Wybierać zatem można w lokum 2- i 3- pokojowych.

Lokalizacja zapewnia dogodne połączenie z lotniskiem Reymonta, rezerwatem leśnym- Polesie Konstantynowskie a także osiedlem Retkina, gdzie są liczne placówki użyteczności publicznej, przedszkola, szkoły.

Deweloper zadbał, by architektura budynków była spójna, o klasycznych kształtach i była bliska naturze. Użyte materiały oraz dbałość o każdy detal sprawiają, że wykończenie zapewnia wysoki standard inwestycji.

Na terenie kompleksu powstały obiekty małej architektury i zieleni, alejki spacerowe, place zabaw dla dzieci i boisko sportowe. Oprócz tego komfort zapewniają parkingi podziemne i wydzielone miejsca postojowe. Osiedle jest strzeżone i monitorowane.

Mieszkania o funkcjonalnych rozkładach, dobrze nasłonecznione, pozwalają na pomysłową aranżację wnętrza. Oprócz tego każde z nich posiada balkon a mieszkania parterowe – przydomowe ogródki.

 

„Mieszkania dla Młodych” na osiedlu Nowe Polesie

Większość mieszkań oferowanych przez dewelopera dostępna jest w programie Mieszkanie dla Młodych. Dopłaty do udziału własnego można uzyskać kupując mieszkania do 75 mkw.

Zobacz listę dostępnych mieszkań w Nowym Polesiu III »

Blisko natury w Nowym Polesiu III Reviewed by on . Inwestycja Nowe Polesie III to projekt znanego ogólnopolskiego dewelopera Atal S.A. Zlokalizowana w łódzkim Polesiu oferuje kompromis dla tych, którzy cenią sob Inwestycja Nowe Polesie III to projekt znanego ogólnopolskiego dewelopera Atal S.A. Zlokalizowana w łódzkim Polesiu oferuje kompromis dla tych, którzy cenią sob Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top