wtorek , 25 Wrzesień 2018

Home » Bez kategorii » Inwestycje MdM » Oto największe mieszkania, na które dostaniemy dopłatę do kredytu.

Oto największe mieszkania, na które dostaniemy dopłatę do kredytu.

Styczeń 9, 2014 4:48 pm by: Kategoria:Inwestycje MdM Zostaw swój komentarz: A+ / A-

Duże Mieszkania dla Młodych dla rodzin

Czy duże mieszkania mają szansę na dofinansowanie w ramach programu Mieszkanie dla Młodych? Z pewnością wielu się nad tym zastanawia, a my w niniejszym artykule przedstawiamy te największe i zarazem najciekawsze, na które otrzymamy dopłaty MdM.

Osiedle Zielona Italia- Warszawa

Największe mieszkanie dostępne w powyższej inwestycji ma powierzchnię aż 74,96 mkw. Umiejscowione jest na 3. piętrze oraz do naszej dyspozycji oferuje 3 pokoje, aneks kuchenny oraz 2 łazienki. Inwestycja jest realizowana przez uznanego dewelopera Marvipol Development. To jeden z najciekawszych projektów mieszkaniowych w stolicy – miasteczko, które oferuje szeroką sferę rekreacyjno – sportową, usługową oraz zaplecze infrastrukturalne.

Dowiedz się więcej o inwestycji Zielona Italia »

Osiedle Kondratowicza – Warszawa

Kolejnym dużym mieszkaniem, jakie możemy nabyć w stolicy przy pomocy dopłat MdM jest 74,93 mkw. lokum w inwestycji Osiedle Kondratowicza dewelopera APM Development. Ma ono 3 pokoje, 2 łazienki oraz 2 balkony. Inwestycja jest zlokalizowana w dzielnicy Targówek w pobliżu terenów zielonych – parku i Lasu Bródnowskiego a jednocześnie oferuje szybki dostęp do centrum miasta dzięki licznym liniom komunikacyjnym oraz II linii metra.

Dowiedz się więcej o inwestycji Osiedle Kondratowicza »

Derby – Warszawa

72,60 mkw. 3- pokojowe mieszkanie umiejscowione na 1. piętrze to największe lokum jakie znajdziemy w ofercie dewelopera Dom Development w Osiedlu Derby na warszawskiej Białołęce. Inwestycja ta to propozycja dla kogoś, kto szuka przytulnej rodzinnej atmosfery a jednocześnie chce w najbliższej okolicy mieć dostęp do największych centrów handlowych i terenów rekreacyjnych.

Dowiedz się więcej o inwestycji Derby »

Słoneczne Miasteczko – Kraków

Firma LC Corp proponuje mieszkanie o powierzchni 73,31 mkw. Składa się ono w 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz antresoli. Umiejscowione na 1. piętrze i bardzo dobrym nasłonecznieniem. Inwestycja posiada pięknie zagospodarowany wewnętrzny dziedziniec oraz alejki spacerowe. Deweloper zadbał o pełną infrastrukturę z drogami wewnętrznymi oraz wjazdem na osiedle.

Dowiedz się więcej o inwestycji Słoneczne Miasteczko »

Lofty u Scheiblera – Łódź

Mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 71,91 mkw. położone 2. piętrze unikalnego, zabytkowego budynku, w którym niegdyś istniała przędzalnia to propozycja w inwestycji Lofty Scheiblera. Jest to wyjątkowy projekt, w którym najlepiej poczuje się ktoś, kto lubi designerski styl. Ponad to kompleks mieszkaniowy jest ogrodzony i dozorowany, a na jego terenie znajdują się liczne tereny zielone i część rekreacyjna.

Dowiedz się więcej o inwestycji Lofty u Scheiblera »

Osiedle Aroniowa – Łódź

W inwestycji Osiedle Aroniowa największym lokum jest mieszkanie o powierzchni 73,18 mkw., w skład którego wchodzą 3 pokoje, 2 łazienki, aneks kuchenny orasz balkon. Projekt jest realizowany przez firmę Bastion, położony w północnej części miasta Łódź z bardzo dobrym dojazdem do centrum oraz do Zgierza. Jest to kameralne osiedle o niskiej zabudowie z dobrze rozwiniętą infrastrukturą wokół.

Dowiedz się więcej o inwestycji Osiedle Aroniowa »

Willa ToTu- Wrocław

Inwestycja położona we Wrocławiu w dzielnicy Ratyń to doceniony i nagrodzony projekt w ramach plebiscytu „Dom, w którym chciałbym mieszkać”. Największe lokum ma powierzchnię aż 74,98 mkw., 4 pokoje, 2 łazienki i oddzielną kuchnię. Otoczenie, w jakim inwestycja się znajduje sprzyja relaksowi oraz zachęca do aktywności na świeżym powietrzu.

Dowiedz się więcej o inwestycji Willa ToTu »

Aquasfera- Reda

Projekt Aquasfera dewelopera Semeco to wyjątkowa inwestycja łącząca funkcje mieszkaniowe i rekreacyjne. Architektura sprawia, że kształtem budynki przypominają statki. Największe mieszkanie w projekcie ma powierzchnię 71 mkw., 3 pokoje i położone jest na 3. piętrze. Projektanci zadbali, by mieszkania były doświetlone i ustawne. Oprócz tego w skład inwestycji wchodzi park wodny oraz zaplanowane jest powstanie klubu fitness, siłowni i kortów do squasha.

Dowiedz się więcej o inwestycji Aquasfera »

Willa Szmaragdowa – Gdańsk

Mieszkanie o powierzchni 72,64 mkw., w skład którego wchodzą 3 pokoje to największe lokum jakie znajdziemy w inwestycji Willa Szmaragdowa w Gdańsku w dzielnicy Ujeścisko – Łostowice. Projekt to budynek ośmiorodzinny dla amatorów elegancji i komfortu, położony w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym zapewniający szybki dostęp do centrum miasta.

Dowiedz się więcej o inwestycji Willa Szmaragdowa »

Reduta – Nowe Podolany – Poznań

Inwestycja Reduta to projekt firmy Ekonbud – Fadom położona na pograniczu dzielnic Stare Miasto i Jeżyce. Największe dostępne mieszkanie w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych” ma powierzchnię 73,30 mkw. i umiejscowione jest na 1. piętrze budynku. W jego skład wchodzą 3 pokoje, 2 łazienki, garderoba oraz balkon. Inwestycja wyróżnia się spośród innych pięknie zaprojektowanymi częściami wspólnymi oraz ciekawie zaaranżowanym dziedzińcem.

Dowiedz się więcej o inwestycji Reduta Nowe Podolany »

Ecoria – Poznań

Inwestycja PBG Erigo o nazwie coria to wyjątkowy projekt, który w pewnością zainteresuje amatorów życia w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Użyte materiały i technologie zapewnią komfort mieszkańcom a także przyczynią się do zwiększonej dbałości o środowisko. Największe dostępne mieszkanie w inwestycji ma powierzchnię 73,60 mkw. i położone jest na parterze budynku. Posiada 3 pokoje, łazienkę, oddzielną kuchnię oraz balkon.

Dowiedz się więcej o inwestycji Ecoria »

Oto największe mieszkania, na które dostaniemy dopłatę do kredytu. Reviewed by on . Czy duże mieszkania mają szansę na dofinansowanie w ramach programu Mieszkanie dla Młodych? Z pewnością wielu się nad tym zastanawia, a my w niniejszym artykule Czy duże mieszkania mają szansę na dofinansowanie w ramach programu Mieszkanie dla Młodych? Z pewnością wielu się nad tym zastanawia, a my w niniejszym artykule Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top