niedziela , 22 Lipiec 2018

Home » Wiadomości » Duże zainteresowanie programem MdM

Duże zainteresowanie programem MdM

Styczeń 22, 2014 12:35 pm by: Kategoria:Wiadomości Zostaw swój komentarz: A+ / A-

Duże zainteresowanie programem Mieszkanie dla Młodych

Wiceminister infrastruktury i rozwoju Paweł Orłowski podał do wiadomości, że program Mieszkanie dla Młodych cieszy się dużym zainteresowanie. Jak sam mówi o zjawisku – „Jestem dużym optymistą jeżeli chodzi o sukces programu Mieszkanie dla Młodych”.

Porównując wcześniejszy program „Rodzina na Swoim” można powiedzieć, że liczba do tej pory złożonych wniosków jest wręcz imponująca. Pierwszy wniosek RnS został złożony dopiero w trzecim tygodniu od dnia wejścia w życie programu, natomiast w analogicznym okresie obowiązywania programu MdM do BGK wpłynęło 400 wniosków, z czego 150 (o wartości łącznie prawie 3,5 mln złotych) otrzymało status akceptacji. Najwięcej wniosków przyznano mieszkańcom województw wielkopolskiego, pomorskiego i mazowieckiego.

Obecnie siedem banków oferuje kredyty mieszkaniowe z dopłatami państwowymi, a przedstawiciele BGK zapowiedzieli, że umowy z kolejnymi bankami zostaną podpisane w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Duże zainteresowanie programem MdM Reviewed by on . Wiceminister infrastruktury i rozwoju Paweł Orłowski podał do wiadomości, że program Mieszkanie dla Młodych cieszy się dużym zainteresowanie. Jak sam mówi o zja Wiceminister infrastruktury i rozwoju Paweł Orłowski podał do wiadomości, że program Mieszkanie dla Młodych cieszy się dużym zainteresowanie. Jak sam mówi o zja Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top