wtorek , 25 Wrzesień 2018

Home » Bez kategorii » Inwestycje MdM » Duży wybór mieszkań w programie MDM na osiedlu Regaty

Duży wybór mieszkań w programie MDM na osiedlu Regaty

Luty 27, 2014 4:29 pm by: Kategoria:Inwestycje MdM Zostaw swój komentarz: A+ / A-

osiedle regaty warszawa białołęka


Jedną z inwestycji znanego dewelopera Dom Development są Regaty. To nowocześnie zaprojektowane osiedle mieszkaniowe zlokalizowane jest w spokojnej, cichej okolicy na warszawskiej Białołęce. W kameralnych, trzypiętrowych budynkach znajdują się 382 mieszkania. Większość ofert dostępnych w sprzedaży spełnia wymogi programu Mieszkanie dla Młodych.

Osiedle Regaty charakteryzuje nowoczesność, funkcjonalność i kameralna atmosfera. Inwestycja położona jest w zielonej części Białołęki przy ulicy Kobiałka. Lokalizacja ta zapewnia połączenie udogodnień jakie oferuje miasto z możliwością odpoczynku na łonie natury. W pobliżu znajduje się Kanał Żerański i Zalew Zegrzyński – miejsca oferujące wiele atrakcji spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu.

W inwestycji znajdują się mieszkania o zróżnicowanym układzie, których powierzchnia wynosi od 33 do 91 mkw. Wybrane lokale na parterze posiadają prywatne ogródki, a pozostałe balkony. Mieszkańcy mogą korzystać z wygodnych garaży podziemnych lub miejsc postojowych na terenie osiedla. Osiedle jest ogrodzone i monitorowane co zwiększa bezpieczeństwo jego mieszkańców.

Zobacz listę ofert dostępnych w programie MDM »

Duży wybór mieszkań w programie MDM na osiedlu Regaty Reviewed by on . Jedną z inwestycji znanego dewelopera Dom Development są Regaty. To nowocześnie zaprojektowane osiedle mieszkaniowe zlokalizowane jest w spokojnej, cichej okoli Jedną z inwestycji znanego dewelopera Dom Development są Regaty. To nowocześnie zaprojektowane osiedle mieszkaniowe zlokalizowane jest w spokojnej, cichej okoli Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top