wtorek , 25 Wrzesień 2018

Home » Bez kategorii » Inwestycje MdM » Ecoria – żyj blisko natury

Ecoria – żyj blisko natury

Grudzień 18, 2013 4:30 pm by: Kategoria:Inwestycje MdM Zostaw swój komentarz: A+ / A-

PBG Erigo Ecoria Poznań mieszkania

Teraz w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych” możesz zamieszkać w zgodzie z naturą i dbałością o środowisko. PBG Erigo prezentuje inwestycję Ecoria, która spełnia powyższe oczekiwania.

Ecoria jest wyjątkową ofertą dla osób chcących mieszkać w zgodnie z naturą. Lokalizacja w pobliżu Rezerwatu Żurawiniec oraz terenów nadwarciańskich zachęcają do uprawiania wszelkiego rodzaju rekreacji. Ponad to mieszkania zostaną wyposażone w alternatywne rozwiązania mające służyć obniżeniu zużycia energii wynikającej z codziennego korzystania m.in. logo termy. Dodatkowo deweloper oferuje program „Świeć przykładem” , który to stanie się poradnikiem dla mieszkańców o tym, jak żyć ekologicznie z dbałością o środowisko naturalne. Przyszły nabywca otrzyma pomoc na etapie aranżacji wnętrz w doborze sprzętów AGD o wysokiej klasie energooszczędności.

Budynek zostanie wyposażony w windy, komórki lokatorskie i podziemny garaż. Dla dzieci przewidziano plac zabaw a dla dorosłych mieszkańców – zielone skwery z wydzielonymi miejscami do odpoczynku i spotkań.

Dostępne lokale zadowolą przede wszystkim rodziny z dziećmi. Większość z nich posiada 3 pokoje, które pozwalają na szerokie możliwości aranżacji i adaptacji pomieszczeń. Ale także osoby wymagające, które gustują w dużych i komfortowych mieszkaniach znajdą coś odpowiedniego dla siebie.

 

Ecoria z „Mieszkaniami dla Młodych”.

W ramach oferty znalazło się kilkanaście mieszkań trzypokojowych spełniających kryteria programu „Mieszkanie dla Młodych”.

Zobacz listę dostępnych mieszkań w inwestycji »

Ecoria – żyj blisko natury Reviewed by on . Teraz w ramach programu "Mieszkanie dla Młodych" możesz zamieszkać w zgodzie z naturą i dbałością o środowisko. PBG Erigo prezentuje inwestycję Ecoria, która sp Teraz w ramach programu "Mieszkanie dla Młodych" możesz zamieszkać w zgodzie z naturą i dbałością o środowisko. PBG Erigo prezentuje inwestycję Ecoria, która sp Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top