niedziela , 22 Lipiec 2018

Home » Bez kategorii » Inwestycje MdM » Lykke – Funkcjonalność i skandynawska prostota

Lykke – Funkcjonalność i skandynawska prostota

Grudzień 13, 2013 9:20 am by: Kategoria:Inwestycje MdM Zostaw swój komentarz: A+ / A-

mieszkanie dla młodych lykke białołęka

Najnowsza inwestycja firmy Unidevelopment – Lykke to nowocześnie zaprojektowane osiedle mieszkaniowe zlokalizowane w zielonym zakątku warszawskiej Białołęki. W powstających dwupiętrowych budynkach znajdzie się 165 mieszkań. Wśród ofert są również takie, które spełniają wymogi programu Mieszkanie dla Młodych.

Kameralne Osiedle Lykke charakteryzuje skandynawska architektura, przestrzeń i funkcjonalność. Pomiędzy budynkami rozciągają się strefy zieleni z wkomponowanymi w osiedle obszarami rekreacyjnymi, które sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Na terenie osiedla znajdziemy urządzenie do outdoor fitness, boiska do piłki nożnej i koszykówki, stoliki do gry w szachy, place zabaw dla najmłodszych oraz miejsca piknikowe.

W ofercie znajdują się mieszkania o bardzo zróżnicowanym układzie, na jednym lub dwóch poziomach. Ich powierzchnia wynosi od 33 do 80 mkw. Mieszkania na parterze posiadają prywatne ogródki, a lokale dwupoziomowe przestronne antresole.

Położenie inwestycji przy ulicy Berensona, w pobliżu powstających inwestycji drogowych oraz przy trasach komunikacji miejskiej umożliwia połączenie w pozostałymi dzielnicami stolicy. Ponadto w okolicy znajduje się pełna infrastruktura miejska: ośrodki zdrowia, urzędy, szkoły, przedszkola, sklepy i centra handlowe, co umożliwia załatwienie niezbędnych, codziennych spraw.

Planowany termin zakończenia realizacji inwestycji to IV kwartał 2014 roku.

Zobacz listę mieszkań w inwestycji Lykke »

Lykke – Funkcjonalność i skandynawska prostota Reviewed by on . Najnowsza inwestycja firmy Unidevelopment - Lykke to nowocześnie zaprojektowane osiedle mieszkaniowe zlokalizowane w zielonym zakątku warszawskiej Białołęki. W Najnowsza inwestycja firmy Unidevelopment - Lykke to nowocześnie zaprojektowane osiedle mieszkaniowe zlokalizowane w zielonym zakątku warszawskiej Białołęki. W Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top