niedziela , 22 Lipiec 2018

Home » Bez kategorii » Inwestycje MdM » Każdy znajdzie coś dla siebie w „Nowe Bochenka”

Każdy znajdzie coś dla siebie w „Nowe Bochenka”

Grudzień 18, 2013 4:30 pm by: Kategoria:Inwestycje MdM Zostaw swój komentarz: A+ / A-

Futureal Nowe Bochenka mieszkania Kraków

Futureal przygotowuje w Krakowie inwestycję, która spełni oczekiwania każdej grupy odbiorców i dodatkowo kwalifikuje się do pogramu „Mieszkanie dla Młodych”.

Propozycja dewelopera w Nowe Bochenka jest tak zróżnicowana, że z pewnością każdy znajdzie pośród niej coś dla siebie: singiel niewielką kawalerkę, lokum 2- i 3- pokojowe dla młodych rodzin oraz mieszkania, które spełnią oczekiwania rodzin wielodzietnych i zapewnią im komfort, by każdy członek rodziny miał swój własny kąt.

W pobliżu budynku jest bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura, liczne placówki medyczne, centra handlowe i rozrywkowe oraz doskonałe zaplecze edukacyjne. Oprócz tego płynąca niedaleko rzeka Drwinka i sąsiadujące z nią tereny zielone są nie lada atrakcją dla amatorów aktywnego wypoczynku. Ponad to położenie inwestycji pozwala na szybką komunikację z centrum miasta i innymi dzielnicami.

Nowe Bochenka to doskonały wybór dla rodzin poszukujących komfortowej powierzchni jak i osób kupujących swoje pierwsze mieszkanie.

Duża liczba lokali w ramach programu „Mieszkania dla Młodych”

Oferta obejmuje liczną grupę lokali z dopłatami. Jest to jedna z nielicznych inwestycji na krakowskim Podgórzu Duchackim, w której znajdziemy mieszkania dwu i trzy pokojowe na które otrzymamy dofinansowanie do kredytów w ramach programu Mdm.

Zobacz listę dostępnych mieszkań w inwestycji »

Każdy znajdzie coś dla siebie w „Nowe Bochenka” Reviewed by on . Futureal przygotowuje w Krakowie inwestycję, która spełni oczekiwania każdej grupy odbiorców i dodatkowo kwalifikuje się do pogramu "Mieszkanie dla Młodych". Pr Futureal przygotowuje w Krakowie inwestycję, która spełni oczekiwania każdej grupy odbiorców i dodatkowo kwalifikuje się do pogramu "Mieszkanie dla Młodych". Pr Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top