niedziela , 22 Lipiec 2018

Home » Bez kategorii » Inwestycje MdM » Każdy znajdzie coś dla siebie w Pomarańczowym Osiedlu

Każdy znajdzie coś dla siebie w Pomarańczowym Osiedlu

Styczeń 9, 2014 5:03 pm by: Kategoria:Inwestycje MdM Zostaw swój komentarz: A+ / A-

Mieszkania dla Młodych - Pomarańczowe Osiedle


Program „Mieszkanie dla Młodych”  obejmuje dopłatami ciekawą inwestycję o niecodziennej nazwie – Pomarańczowe Osiedle. Jest to projekt dewelopera Srebrniki Kartuska.

Jedną z najważniejszych zalet inwestycji jest lokalizacja, która daje pewność, że wszędzie jest blisko a z drugiej strony oferuje możliwość aktywnego wypoczynku. Otoczenie wśród wzgórz, parku i oczka wodnego na pewno zadowolą rodziny z dziećmi jak i singla z czworonożnym przyjacielem. Wśród rozrywek znajdziemy korty tenisowe oraz ścieżki rowerowe.

Oprócz tego położenie gwarantuje wygodne połączenie z niemal każdym zakątkiem Gdańska. Dojazd do centrum miasta zajmuje zaledwie 10 minut, a do stacji kolejowej Gdańsk – Wrzeszcz niecałe 5 minut.

Mieszkania w inwestycji zaprojektowano mając na uwadze walory otoczenia. Szczególny nacisk położono na dostęp do światła naturalnego. Lokale na parterze mają dostęp do ogródków, a te usytuowane na piętrze wyposażono w taras lub balkon. Deweloper zadbał także, by dla zmotoryzowanych mieszkańców dostępne były miejsca postojowe naziemne oraz podziemne.

Dowiedz się więcej o inwestycji »

 

 

Każdy znajdzie coś dla siebie w Pomarańczowym Osiedlu Reviewed by on . Program "Mieszkanie dla Młodych"  obejmuje dopłatami ciekawą inwestycję o niecodziennej nazwie - Pomarańczowe Osiedle. Jest to projekt dewelopera Srebrniki Kart Program "Mieszkanie dla Młodych"  obejmuje dopłatami ciekawą inwestycję o niecodziennej nazwie - Pomarańczowe Osiedle. Jest to projekt dewelopera Srebrniki Kart Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top