wtorek , 25 Wrzesień 2018

Home » Wiadomości » Lista banków udzielających kredytu w programie MdM

Lista banków udzielających kredytu w programie MdM

Grudzień 20, 2013 1:02 pm by: Kategoria:Wiadomości Zostaw swój komentarz: A+ / A-

banki program mieszkanie dla młodych

Bank Gospodarstwa Krajowego we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju oraz instytucjami kredytującymi przystępuje do realizacji programu Mieszkanie dla Młodych. Od 1 stycznia można składać wnioski kredytowe o dofinansowanie wkładu własnego, ale tylko w tych bankach, które podpiszą stosowną umowę z BGK.

Aby otrzymać dopłatę Państwa należy zaciągnąć kredyt zgodnie z wytycznymi zawartymi w ustawie:
- w kwocie co najmniej 50% ceny nieruchomości,
- w złotówkach,
- na okres nie krótszy niż 15 lat,
-
na zakup nieruchomości położonej na terytorium Polski.

Lista banków, które udzielą kredytu w programie „Mieszkanie dla Młodych”:

Chęć przystąpienia do programu MdM wyraziło jeszcze kilka instytucji finansowych. Wśród nich, poza wymienionymi powyżej, znalazły się m.in. Bank Pocztowy, BNP Paribas, Credit Agricole, ING Bank Śląski i mBank.

W przyszłości BGK zaplanował podpisanie umów z kolejnymi bankami, które zgłosiły się do programu, a współpracowały wcześniej przy programie „Rodzina na swoim”.

Lista banków udzielających kredytów hipotecznych z dopłatami bez wątpienia będzie się zwiększać, co poprzez konkurencyjność pozytywnie wpłynie na oferowane warunki.

PAMIĘTAJ!
Sprawdzaj i porównuj marże kredytów oraz koszty prowizji pobierane przy udzieleniu kredytu.
Nie wszystkie banki oferowały w przeszłości równie dobre warunki dla kredytów z dopłatami. Zdarzało się, że oferta kredytowa w ramach takich programów były w niektórych bankach mniej korzystna niż tradycyjna oferta kredytów hipotecznych.
Warto zatem porównać oferty kilku banków oferujących kredyty hipoteczne „Mieszkania dla Młodych”.

 

Lista banków udzielających kredytu w programie MdM Reviewed by on . Bank Gospodarstwa Krajowego we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju oraz instytucjami kredytującymi przystępuje do realizacji programu Mieszkanie Bank Gospodarstwa Krajowego we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju oraz instytucjami kredytującymi przystępuje do realizacji programu Mieszkanie Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top