niedziela , 22 Lipiec 2018

Home » Bez kategorii » Inwestycje MdM » MdM w wyższym standardzie czyli Osiedle Vivaldiego

MdM w wyższym standardzie czyli Osiedle Vivaldiego

Styczeń 8, 2014 11:11 am by: Kategoria:Inwestycje MdM Zostaw swój komentarz: A+ / A-

Mieszkania dla Młodych - Osiedle Vivaldiego w Gdańsku

Jeśli poszukujesz komfortowego lokum w Gdańsku, które kwalifikuje się w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”, zainteresuj się inwestycją Osiedle Vivaldiego uznanego ogólnopolskiego dewelopera Murapol.

Inwestycja to doskonały wybór dla osób lubiących aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, jednocześnie ceniących sobie wysoki komfort życia. Pomimo położenia z dala od zgiełku dużego miasta, osiedle posiada dobra komunikację z centrum Gdańska, a dzięki Obwodnicy Trójmiasta istnieje wygodne połączenie z centrum oraz Gdynią i Sopotem.

Osiedle Vivaldiego to zespół 3- kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, w których zastosowano wysokiej klasy materiały budowlane przyjazne dla zdrowia lokatorów jak kamień, drewno czy pustak ceramiczny. Do mieszkań na parterze przynależy taras, a do tych znajdujących się na piętrze przypisano balkon. Na terenie inwestycji znajdują się także place zabaw dla dzieci a w pobliżu jezioro Straszyńskiego i jezioro Otomińskiego. Oprócz tego nieopodal znajdziemy punkty usługowe i sklepy.

Zobacz listę dostępnych mieszkań w inwestycji »

MdM w wyższym standardzie czyli Osiedle Vivaldiego Reviewed by on . Jeśli poszukujesz komfortowego lokum w Gdańsku, które kwalifikuje się w ramach programu "Mieszkanie dla Młodych", zainteresuj się inwestycją Osiedle Vivaldiego Jeśli poszukujesz komfortowego lokum w Gdańsku, które kwalifikuje się w ramach programu "Mieszkanie dla Młodych", zainteresuj się inwestycją Osiedle Vivaldiego Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top