niedziela , 22 Lipiec 2018

Home » Bez kategorii » Inwestycje MdM » Mieszkaj w otoczeniu przyrody ale w centrum miasta – Nowe Winogrady

Mieszkaj w otoczeniu przyrody ale w centrum miasta – Nowe Winogrady

Styczeń 7, 2014 1:37 pm by: Kategoria:Inwestycje MdM Zostaw swój komentarz: A+ / A-

Mieszkania dla Młodych - Nowe Winogrady

Ciekawą inwestycją, która oferuje mieszkania kwalifikujące się do programu „Mieszkanie dla Młodych” są Nowe Winogrady ogólnopolskiego dewelopera Murapol S.A. 

Położenie projektu na pewno zadowoli tych, którym zależy na komfortowym wypoczynku po pracy w otoczeniu zieleni ale i na bliskości centrum metropolii i jej udogodnień. Nowe Winogrady położone są w dolinie rzeki Warty i terenów rekreacyjnych Cytadeli. A to wszystko zaledwie pięć minut drogi od Starego Rynku.

Mieszkania będą dostępne w budynku o wysokości 3 do 8 pięter. Każdy lokal posiada balkon lub taras, a klatki schodowe wyposażone są w przestronne, cichobieżne windy. Na parterze znajdują się lokale usługowe. Oprócz tego osiedle posiadać będzie całą infrastrukturę tj. chodniki, place zabaw dla dzieci, a bliskość sklepów i innych punktów usługowo-handlowych czyni inwestycję komfortową dla mieszkańców.

 Zobacz listę dostępnych mieszkań w inwestycji »

Mieszkaj w otoczeniu przyrody ale w centrum miasta – Nowe Winogrady Reviewed by on . Ciekawą inwestycją, która oferuje mieszkania kwalifikujące się do programu "Mieszkanie dla Młodych" są Nowe Winogrady ogólnopolskiego dewelopera Murapol S.A.  P Ciekawą inwestycją, która oferuje mieszkania kwalifikujące się do programu "Mieszkanie dla Młodych" są Nowe Winogrady ogólnopolskiego dewelopera Murapol S.A.  P Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top