wtorek , 25 Wrzesień 2018

Home » Bez kategorii » Inwestycje MdM » Mieszkania 3-pokojowe z dopłatą MDM

Mieszkania 3-pokojowe z dopłatą MDM

Styczeń 13, 2014 3:10 pm by: Kategoria:Inwestycje MdM Zostaw swój komentarz: A+ / A-

Mieszkania dla Rodzin w programie MdM

Rządowy program pomocy przy zakupie lokum Mieszkanie Dla Młodych zakłada objęcie dopłatami zarówno rodziny jak i singli. Ponieważ ci pierwsi mają zazwyczaj większe potrzeby mieszkaniowe aniżeli single. Sprawdźcie razem z nami, których inwestycjach znajdziemy duże mieszkania 3- pokojowe wraz ze wsparciem MdM.

Warszawa

Obecnie dynamicznie rozwijającą się dzielnicą stolicy jest Białołęka, co też przekłada się na liczbę ciekawych inwestycji mieszkaniowych. Większość z nich jest także dostępna w ramach programu MdM. Białołęka zachęca nabywców do zamieszkania dużą ilością terenów zielonych i niezabudowanych, co jest nie lada gratką dla rodzin z dziećmi. Tutaj także realizuje się jedne z ciekawszych projektów w Warszawie, jak choćby Premium Point, Klasyków, Derby. Widać także rosnące zainteresowanie dzielnicą Wawer- tam rodziny znajdą dla siebie 3- pokojowe lokum w inwestycji Osiedle Begonii tudzież Osiedle Klimontowska. Nieopodal, już w dzielnicy Praga Południe jest realizowany etap B dużego projektu Park Ostrobramska znanego dewelopera Skanska. Natomiast w lewobrzeżnej Warszawie wśród inwestycji zakwalifikowanych na dopłaty rodziny mogą wybrać mieszkania w Osiedlu Przy Heroldów lub w La Tour Residence.

Zobacz w jakich inwestycjach w Warszawie znajdziesz 3-pokojowe mieszkanie »

Kraków

W Krakowie wśród projektów dostępnych w ramach wsparcia 3- pokojowe mieszkania dla rodzin znajdują się w inwestycjach położonych w południowej części miasta, głównie w dzielnicy Dębniki ale znajdziemy także coś dla siebie w Łagiewnikach- Borku Fałęckim oraz w Bieżanowie – Prokocim. Jeśli dobrze poszukamy to znajdziemy możliwość zakupu własnego M w kameralnym domu dwurodzinnym, jaki oferuje inwestycja Obozowa. Natomiast dla amatorów osiedli przypadną do gustu takie projekty jak Słoneczne Miasteczko, Osiedle Solaris czy Borkowska.

Zobacz w jakich inwestycjach w Krakowie znajdziesz 3-pokojowe mieszkanie »

Poznań

Z kolei w Poznaniu w ramach wsparcia rodziny znajdą dla siebie lokum w inwestycjach zlokalizowanych głównie w północnej części miasta. Najciekawszym projektem jest Ecoria, która została zaprojektowana z myślą o ochronie środowiska naturalnego. Nie znaczy to jednak, że deweloper oszczędził na komforcie mieszkańców- a wręcz przeciwnie. Użyte materiały i rozwiązania technologiczne pozwolą na jeszcze większe zadowolenie z mieszkania w takiej inwestycji. Innym proekologicznym projektem jest Osiedle Natura w miejscowości Biedrusko, nieopodal Poznania. Wśród „tradycyjnych” inwestycji możemy szukać lokum w Osiedlu na Smolnej, Nowych Winogradach, Reducie – Nowych Podolanach, Osiedlu Zwycięstwa czy też Przy Rolnej.

Zobacz w jakich inwestycjach w Poznaniu znajdziesz 3-pokojowe mieszkanie »

Wrocław

Wśród wrocławskich inwestycji, które zadowolą rodziny a są dostępne w programie dominuje zabudowa niska i kameralna. Poniekąd jest to także podyktowane lokalizacją, gdyż praktycznie wszystkie znajdują się na obrzeżach miasta. Ma to oczywiście swoje niezaprzeczalne zalety jak np. pięknie zagospodarowane tereny zielone wokół budynków czy duże place zabaw dla dzieci. Możemy wybierać mieszkania w inwestycjach Osiedle Malownicze, Willa ToTu, Willa Mieszczańska lub Nowy Port.

Zobacz w jakich inwestycjach we Wrocławiu znajdziesz 3-pokojowe mieszkanie »

Katowice

Katowickie projekty mieszkaniowe dostępne w ramach programu „MdM” znajdują się głównie w południowej części miasta, w bliskiej odległości od Autostrady A4. Ich zabudowa jest zróżnicowana – rodziny mogą szukać lokali wśród wieżowców jak i zabudowy niskiej. Mieszkania 3- pokojowe dla rodzin znajdziemy w Ligota Park, Bażantów, Mieszkaniach Żeromskiego oraz Czterech Wieżach.

Zobacz w jakich inwestycjach w Katowicach znajdziesz 3-pokojowe mieszkanie »

Trójmiasto

Trójmiasto – w przeciwieństwie do poprzednich aglomeracji – obfituje w inwestycje, które można nabyć dzięki rządowemu wsparciu finansowemu. Mają w czym wybierać także rodziny, które poszukują dla siebie większego, 3- pokojowego lokum. Znajdziemy je w Osiedlu Słonecznym, Pomarańczowym Osiedlu, Słonecznej Morenie, Willi Szmaragdowej lub w Lawendowych Wzgórzach. Zdecydowana większość w nich mieści się w południowo- zachodniej części miasta, nieopodal Trasy Ekspresowej S7 / S6. Znajdziemy także inwestycje zakwalifikowane do programu, które mieszczą się w gdańskim Przymorzu. Są to Cztery Oceany oraz Albatross Towers – wieżowce oferujące wysoki standard.

Zobacz w jakich inwestycjach w Trójmieście znajdziesz 3-pokojowe mieszkanie »

Łódź

Łódzkie inwestycje, których mieszkania można zakupić poprzez wsparcie „Mieszkania dla Młodych” są równomiernie rozmieszczone po całym mieście. Jest to ogromna zaleta dla rodzin poszukujących lokum gdyż nie muszą oni rezygnować z doskonałej lokalizacji kosztem innych wyrzeczeń. Mieszkania możemy wybierać spośród oferty Osiedle Jarzębinowego, Osiedle Szlacheckiego, Nowego Polesia, Panoramiki tudzież Osady pod Jasieniem. Możemy też wybierać czy chcemy zamieszkać w kameralnych budynkach o niskiej zabudowie czy w wysokościowcu.

Zobacz w jakich inwestycjach w Łodzi znajdziesz 3-pokojowe mieszkanie »

Mieszkania 3-pokojowe z dopłatą MDM Reviewed by on . Rządowy program pomocy przy zakupie lokum Mieszkanie Dla Młodych zakłada objęcie dopłatami zarówno rodziny jak i singli. Ponieważ ci pierwsi mają zazwyczaj więk Rządowy program pomocy przy zakupie lokum Mieszkanie Dla Młodych zakłada objęcie dopłatami zarówno rodziny jak i singli. Ponieważ ci pierwsi mają zazwyczaj więk Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top