wtorek , 25 Wrzesień 2018

Home » Bez kategorii » Inwestycje MdM » Mieszkania bezczynszowe dostępne w programie MDM

Mieszkania bezczynszowe dostępne w programie MDM

Styczeń 24, 2014 1:50 pm by: Kategoria:Inwestycje MdM Zostaw swój komentarz: A+ / A-

dolcan mieszkania bezczynszowe

W inwestycjach Kamyk Zielony, Konik Polny i Rudy Rydz firma Dolcan oferuje mieszkania bezczynszowe, które można nabyć korzystając z rządowej dopłaty w programie Mieszkanie dla Młodych.

Nowatorskie osiedla bezczynszowe to niska, kameralna zabudowa zlokalizowana w ościennych dzielnicach Warszawy – na Białołęce i w Rembertowie. Dzięki temu, że budynki nie mają części wspólnych,  nie ma konieczności płacenia czynszu na ich utrzymanie, sprzątanie oraz obsługę administracji wspólnoty.

Kamyk Zielony to inwestycja zrealizowana na Białołęce przy ulicy Kamykowej. Domy zlokalizowane są w zielonej części dzielnicy co umożliwia mieszkańcom korzystanie z uroków przyrody. W otoczeniu osiedla wytyczono 30 km ścieżek rowerowych. W pobliżu znajduje się niezbędna infrastruktura miejska: żłobki, przedszkola, szkoły, sklepy, apteki i przychodnie.

Konik Polny to kolejna białołęcka inwestycja bezczynszowa położona przy ulicy Lewandów. Docelowo powstaną w niej 194 mieszkania o powierzchni od 66 do 75 mkw. z balkonami na piętrze i ogródkami na parterze. Bliskość Trasy Toruńskiej ułatwia komunikację z centrum oraz innymi dzielnicami Warszawy.

Dwukondygnacyjne budynki na osiedlu Rudy Rydz położone są przy ulicach Kadrowej i Władysława Szeflera „Włada” w Starym Rembertowie. Lokalizacja zapewni przyszłym mieszkańcom ciszę i spokój  oraz zagwarantuje łatwy dostęp do niezbędnej infrastruktury miejskiej oraz dogodne połączenie z centrum miasta.

Zapoznaj się z ofertą mieszkań bezczynszowych:
Kamyk Zielony »
Konik Polny »
Rudy Rydz »

Mieszkania bezczynszowe dostępne w programie MDM Reviewed by on . W inwestycjach Kamyk Zielony, Konik Polny i Rudy Rydz firma Dolcan oferuje mieszkania bezczynszowe, które można nabyć korzystając z rządowej dopłaty w programie W inwestycjach Kamyk Zielony, Konik Polny i Rudy Rydz firma Dolcan oferuje mieszkania bezczynszowe, które można nabyć korzystając z rządowej dopłaty w programie Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top