wtorek , 25 Wrzesień 2018

Home » Bez kategorii » Inwestycje MdM » Duży wybór mieszkań w programie MDM na Osiedlu Portowa

Duży wybór mieszkań w programie MDM na Osiedlu Portowa

Czerwiec 6, 2014 9:28 am by: Kategoria:Inwestycje MdM Zostaw swój komentarz: A+ / A-

Targfort Osiedle Portowa Warszawa Białołęka Myśliborska

W dynamicznie rozwijającej się części warszawskiej Białołęki, przy ulicy Myśliborskiej powstaje kolejny etap cieszącego się dużym zainteresowaniem Osiedla Portowa. Wszystkie mieszkania dostępne w sprzedaży są objęte rządowym programem Mieszkanie dla Młodych.

Inwestycja realizowana jest przez firmę Targfort. Projekt powstał z myślą o ludziach młodych poszukujących swojego pierwszego M. Metraże mieszkań należą do najczęściej poszukiwanych i w III etapie wynoszą od 29 do 50 mkw. Funkcjonalne rozkłady pomieszczeń, balkony i ogródki na parterach, winda łącząca poszczególne kondygnacje z parkingiem podziemnym to tylko nieliczne z atutów Portowej.

Lokalizacja osiedla przypadnie do gustu miłośnikom spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu oraz rodzinom z dziećmi. W pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe i spacerowe m.in. wzdłuż Wisły, siłownia, basen, a także niezbędna infrastruktura miejska: przedszkola, szkoła podstawowa, gimnazjum, przychodnia, apteka, poczta i supermarket.

Połączenie z pozostałymi dzielnicami umożliwiają pobliskie trasy: ulica Modlińska, Most Północny, Trasa Toruńska, którymi odbywa się bardzo dobrze rozwinięta komunikacja miejska.

Skorzystaj z programu MDM i wybierz mieszkanie dla siebie »

 

Duży wybór mieszkań w programie MDM na Osiedlu Portowa Reviewed by on . W dynamicznie rozwijającej się części warszawskiej Białołęki, przy ulicy Myśliborskiej powstaje kolejny etap cieszącego się dużym zainteresowaniem Osiedla Porto W dynamicznie rozwijającej się części warszawskiej Białołęki, przy ulicy Myśliborskiej powstaje kolejny etap cieszącego się dużym zainteresowaniem Osiedla Porto Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top