czwartek , 16 Sierpień 2018

Home » Bez kategorii » Inwestycje MdM » Mieszkanie dla Młodych na osiedlu Azaliowy Park

Mieszkanie dla Młodych na osiedlu Azaliowy Park

Kwiecień 28, 2014 3:40 pm by: Kategoria:Inwestycje MdM Zostaw swój komentarz: A+ / A-

20140428_activa_azaliowy_park

W Pruszczu Gdańskim u zbiegu ulic Azaliowej i Lawendowej deweloper Activa realizuje inwestycję mieszkaniową Azaliowy Park. Wszystkie oferowane lokale są dostępne w ramach rządowej dopłaty Mieszkanie dla Młodych.

W Azaliowym Parku docelowo wybudowane zostaną cztery trzykondygnacyjne budynki z miejscami parkingowymi w części podziemnej. Garaże połączone będą z pozostałymi piętrami cichobieżnymi windami, które znacznie ułatwią komunikację między poziomami. W inwestycji powstaną mieszkania o najbardziej poszukiwanych metrażach od 26 do 74 mkw. Do każdego z nich będą przynależały balkony oraz ogródki na parterze.

Lokalizacja osiedla zapewnia doskonałe połączenie z centrum Pruszcza oraz z Trójmiastem. Dodatkowo w okolicy znajduje się przedszkole, szkoła i place zabaw co stanowi ciekawą ofertę dla rodzin z dziećmi. Miłośnicy spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu mogą skorzystać z pobliskich ścieżek rowerowych i ciągów spacerowych.

Jeden z budynków jest już gotowy do odbioru. Zakończenie realizacji całego projektu zaplanowano na czerwiec 2015 roku.

Zobacz listę mieszkań na osiedlu Azaliowy Park dostępnych w programie MdM »

Mieszkanie dla Młodych na osiedlu Azaliowy Park Reviewed by on . W Pruszczu Gdańskim u zbiegu ulic Azaliowej i Lawendowej deweloper Activa realizuje inwestycję mieszkaniową Azaliowy Park. Wszystkie oferowane lokale są dostępn W Pruszczu Gdańskim u zbiegu ulic Azaliowej i Lawendowej deweloper Activa realizuje inwestycję mieszkaniową Azaliowy Park. Wszystkie oferowane lokale są dostępn Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top