wtorek , 25 Wrzesień 2018

Home » Bez kategorii » Inwestycje MdM » W stylu łódzkich kamienic – 6 sierpnia 42 w programie MdM

W stylu łódzkich kamienic – 6 sierpnia 42 w programie MdM

Grudzień 20, 2013 2:09 pm by: Kategoria:Inwestycje MdM Zostaw swój komentarz: A+ / A-

Mieszkanie dla Młodych w Łodzi - Kamienica 6 sierpnia

Zobacz mieszkanie dla młodych w Łodzi, Budynek przy ulicy 6 sierpnia 42 to inwestycja firmy M&K CONCEPT Sp. z o.o., która oferuje szeroki wybór mieszkań z dopłatą. Wkomponowana w miejską zabudowę nawiązuje architekturą do sąsiadujących  kamienic. Wszystkie oferty mieszkań można nabyć korzystając z programu Mieszkanie dla Młodych.

Pod adresem 6 sierpnia 42 powstaje pięciokondygnacyjny budynek mieszkalny z garażami podziemnymi i usługami w parterze. Znajdzie się w nim  84 mieszkań jedno- i dwupokojowych o powierzchni od 26 do 49,5 mkw. Do każdego z nich będzie przynależał balkon, a nad parterem zaprojektowano zielony dach. Dla wygody mieszkańców komunikację między piętrami i parkingiem ułatwi cichobieżna winda.

Lokalizacja w Śródmieściu u zbiegu ulic 6 Sierpnia i Żeromskiego jest jednym z atutów inwestycji. Zapewnia dogodne połączenia komunikacyjne – autobusowe i tramwajowe z całym miastem. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura: przedszkola, szkoły, uczelnie, punkty handlowo-usługowe, apteka oraz Zielony Rynek. W niedalekiej okolicy jest Manufaktura i najbardziej znana ulica Łodzi – Piotrkowska.

Planowany termin realizacji I etapu to czerwiec 2014 roku.

Zapoznaj się z ofertą mieszkań w inwestycji 6 sierpnia 42 »

W stylu łódzkich kamienic – 6 sierpnia 42 w programie MdM Reviewed by on . Zobacz mieszkanie dla młodych w Łodzi, Budynek przy ulicy 6 sierpnia 42 to inwestycja firmy M&K CONCEPT Sp. z o.o., która oferuje szeroki wybór mieszkań z d Zobacz mieszkanie dla młodych w Łodzi, Budynek przy ulicy 6 sierpnia 42 to inwestycja firmy M&K CONCEPT Sp. z o.o., która oferuje szeroki wybór mieszkań z d Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top