czwartek , 16 Sierpień 2018

Home » Bez kategorii » Inwestycje MdM » Najtańsze mieszkania dla młodych

Najtańsze mieszkania dla młodych

Styczeń 3, 2014 5:19 pm by: Kategoria:Inwestycje MdM, Wiadomości Zostaw swój komentarz: A+ / A-

Tanie mieszkania dla młodych

Tanie mieszkania dla młodych to najbardziej pożądany typ nieruchomości na początku 2014 roku. Wtedy to wszedł w życie program „Mieszkanie dla Młodych”, który oferuje wsparcie finansowe dla osób chcących wybudować dom lub kupić swoje pierwsze mieszkanie. Dzięki dopłatom od państwa młodzi ludzie będą mogli zaoszczędzić na wydatkach związanych z nabyciem nieruchomości. Z pewnością każdy zadaje sobie pytanie gdzie można znaleźć najtańsze lokum. Poniżej przedstawiamy kilka mieszkań, głównie kawalerek, które są dostępne w ofercie deweloperów.

Osiedle Lawendowe Wzgórza – Gdańsk

Popularna 1- pokojowa kawalerka o powierzchni 29,90 mkw. z aneksem kuchennym i łazienką to oferta dla tych, którzy pragną mieć swój własny kąt za niewielkie pieniądze. Metr kwadratowy tego mieszkania kosztuje zaledwie 3899 zł w zamian za wysoki standard lokum i dobrze rozwiniętą infrastrukturę w osiedlu. Dodatkowo lokalizacja inwestycji pozwala na szybką komunikację z centrum miasta.

Azaliowy Park – Pruszcz Gdański

Jest to kameralna inwestycja położona przy ulicy Azaliowej w Pruszczu Gdańskim, skąd istnieje bardzo dobra komunikacja zarówno z centrum jak i z Trójmiastem. W jej skład wchodzą cztery trzykondygnacyjne budynki. Najtańsze lokum to kawalerka, która ma powierzchnię 28,35 mkw. Położona jest na parterze budynku. Znajdujące się w pobliżu alejki spacerowe i ścieżki rowerowe zachęcają do aktywności na świeżym powietrzu.

Osiedle Tęczowa – Przasnysz

Najtańsze mieszkanie dostępne w tej urokliwej inwestycji to 1- pokojowa kawalerka mierząca 32,78 mkw. położona na parterze. Posiada ona oddzielną kuchnię oraz dość duży balkon. Inwestycja zlokalizowana jest w miejscu spokojnym ale dobrze skomunikowanym z centrum Przasnysza. Co ciekawe, do dyspozycji mieszkańców będą nieodpłatne miejsca parkingowe. Poza tym teren inwestycji będzie ogrodzony i monitorowany.

Witosa Apartments- Ciechanów

Inwestycja dewelopera Novdom zlokalizowana w centralnej części miasta Ciechanów to dobra oferta dla tych, którzy poszukują dla siebie bezpiecznej przystani. Najtańsze mieszkanie dostępne w ofercie to 1- pokojowa kawalerka z oddzielną kuchnią, łazienką oraz stosunkowo dużym balkonem. Ma ona powierzchnię 27,53 mkw. Dodatkowo płatne jest miejsce postojowe w hali garażowej na poziomie -1. Teren inwestycji będzie monitorowany i ogrodzony oraz wyposażony w system kontroli dostępu.

Osiedle pod Modrzewiami – Pabianice

Inwestycja firmy Pro-Inwest to osiedle kameralnych czterokondygnacyjnych budynków zlokalizowanych w spokojnej i cichej okolicy, nieopodal lasku miejskiego oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji, co zachęcać będzie mieszkańców do aktywnego wypoczynku na powietrzu. Jednocześnie położenie gwarantuje dobrą komunikację z centrum Pabianic jak i miastem Łódź. Najtańsze dostępne lokum w inwestycji to 1- pokojowa kawalerka z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Teren osiedla będzie ogrodzony, co zwiększy poczucie bezpieczeństwa wśród mieszkańców.

Aleksandria- Aleksandrów Łódzki

Inwestycja znanego dewelopera Mermaid Properties to osiedle mieszkaniowe położone w miejscowości Aleksandrów Łódzki. Lokalizacja nieopodal centrum dynamicznie rozwijającej stolicy województwa a jednocześnie z dala od zgiełku i hałasu to kompromis dla tych, którzy chcą odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku. Dodatkowo teren inwestycji zostanie ogrodzony i wyposażony w monitoring oraz przystosowanie dla osób niepełnosprawnych. Najtańsze mieszkania jakie znajdziemy w inwestycji to 1 – pokojowe kawalerki z aneksem kuchennym i łazienką oraz balkonem. Ich powierzchnia wynosi 29,44 mkw.

Cztery Wieże- Katowice

Activ Investment proponuje małe mieszkania w nowoczesnej inwestycji Cztery Wieże, położonej przy ul. Chorzowskiej w Katowicach, sąsiadującej z Parkiem Śląskim. Są to cztery wieżowce, których parter przeznaczono pod lokale handlowo-usługowe natomiast wyższe kondygnacje zajmują lokale mieszkalne. Najmniejsze kawalerki to jednocześnie najtańsze mieszkania w inwestycji. Mają one powierzchnię 24,70 mkw. i składają się z 1 pokoju wraz z aneksem kuchennym, garderoby, łazienki oraz balkonu.

Osiedle przy Pałacu – Błonie

Kameralne osiedle w podwarszawskiej miejscowości Błonie to propozycja firmy HBD Błonie. Jest to ogrodzony duży teren, na którym wygospodarowano sporo miejsc sprzyjających wypoczynkowi  oraz na którym zaprojektowano sześć czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. Spośród lokali najmniejsze mieszkania mają powierzchnię 35,63 mkw., w skład których wchodzą 2 pokoje, aneks kuchenny i łazienka. Cena za metr kwadratowy wynosi 3450 zł.

Osiedle Słoneczne – Andrychów

JS Inwestor proponuje mieszkania w niewielkiej inwestycji położonej nieopodal centrum miasta Andrychów. Teren jest ogrodzony i znajdują się na nim miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania jedynie dla mieszkańców osiedla. O bezpieczeństwo dba sieć monitoringu. W pobliżu znajdują się placówki zdrowotne, oświatowe, medyczne oraz punkty komunikacji miejskiej. Najtańsze mieszkanie jakie znajdziemy w inwestycji to 34,80 mkw. 1- pokojowe lokum z oddzielną kuchnią i łazienką, położone na 1. piętrze budynku. Kosz metra kwadratowego to 3500 zł.

Więcej mieszkań z dopłatami »

Najtańsze mieszkania dla młodych Reviewed by on . Tanie mieszkania dla młodych to najbardziej pożądany typ nieruchomości na początku 2014 roku. Wtedy to wszedł w życie program „Mieszkanie dla Młodych”, który of Tanie mieszkania dla młodych to najbardziej pożądany typ nieruchomości na początku 2014 roku. Wtedy to wszedł w życie program „Mieszkanie dla Młodych”, który of Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top