wtorek , 25 Wrzesień 2018

Home » Bez kategorii » Inwestycje MdM » Nowocześnie i funkcjonalnie z MdM w Koraliku

Nowocześnie i funkcjonalnie z MdM w Koraliku

Luty 27, 2014 4:03 pm by: Kategoria:Inwestycje MdM Zostaw swój komentarz: A+ / A-

Koralik mieszkania dla młodych

Family House realizuje nową inwestycję mieszkaniową w Poznaniu, której większość lokali kwalifikuje się na rządowe dopłaty Mieszkanie dla Młodych. Koralik – tak nazwano inwestycję – zlokalizowana jest w dzielnicy Dębiec, niedaleko pętli tramwajowej.

Budynek inwestycji ma łączyć nowoczesną formę architektoniczną i funkcjonalnością. Wyposażony zostanie w cichobieżne windy przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych oraz dwupoziomowy parking podziemny. Oprócz tego deweloper zapowiedział, że mieszkania charakteryzować się będą niezwykłą estetyką oraz wykonaniem z wysokiej jakości materiałów.

W ścisłej bliskości Koralika przyszli mieszkańcy znajdą bogatą infrastrukturę, przy czym inwestycja jest doskonałym wyborem dla rodzin z dziećmi. Nieopodal znajdziemy przedszkole, szkołę podstawową, przychodnię medyczną, sklep spożywczy oraz centrum handlowe. Komunikację z centrum miasta i innymi dzielnicami umożliwi nam pobliska pętla linii tramwajowej.

Oprócz wyżej wymienionych zalet nie należy zapomnieć o licznych terenach zielonych i rekreacyjnych okalających inwestycję. Wszystko to sprawia, iż Koralik to świetny pomysł na swój własny kąt.

Sprawdź listę dostępnych mieszkań w inwestycji Koralik »

Nowocześnie i funkcjonalnie z MdM w Koraliku Reviewed by on . Family House realizuje nową inwestycję mieszkaniową w Poznaniu, której większość lokali kwalifikuje się na rządowe dopłaty Mieszkanie dla Młodych. Koralik - tak Family House realizuje nową inwestycję mieszkaniową w Poznaniu, której większość lokali kwalifikuje się na rządowe dopłaty Mieszkanie dla Młodych. Koralik - tak Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top