wtorek , 25 Wrzesień 2018

Home » Bez kategorii » Inwestycje MdM » Nowy Horyzont – spełnij marzenia o własnym mieszkaniu

Nowy Horyzont – spełnij marzenia o własnym mieszkaniu

Grudzień 13, 2013 3:28 pm by: Kategoria:Inwestycje MdM Zostaw swój komentarz: A+ / A-

euro styl nowy horyzont gdańsk chełm łostowice

Osiedle mieszkaniowe Nowy Horyzont zlokalizowane jest w Gdańsku Łostowicach przy ulicy Ofiar Grudnia. Kompleks składa się z kilkunastu czterokondygnacyjnych budynków z parkingami podziemnymi oraz bogatym zapleczem handlowo-usługowym. Szczególna oferta skierowana jest do młodych ludzi gdyż wiele mieszkań jest dostępnych w nowym programie rządowym Mieszkanie dla Młodych.

Nowy Horyzont jest nowocześnie zaprojektowanym osiedlem przygotowanym dla tych, którzy chcą zamieszkać poza centrum Gdańska dbając jednocześnie o swoje życie osobiste i rodzinne. Ponieważ na terenie osiedla znajduje się wiele sklepów i niezbędnych punktów usługowych mieszkańcy mogą zaoszczędzić czas nie tracąc go na dojazdy. Wolny czas można spędzić na kortach tenisowych lub wypoczywając wśród osiedlowej zieleni. Do spacerów i wycieczek rowerowych zachęca również niedalekie sąsiedztwo Lasów Otomińskich.

Osiedle jest bardzo dobrze przystosowane dla najmłodszych mieszkańców. Na jego terenie znajduje się przedszkole oraz nowoczesny i bezpieczny plac zabaw.

Nowy Horyzont oddalony jest od centrum Gdańska o 8 km jednak dobre usytuowanie pozwala na dojazd samochodem do śródmieścia w ciągu 15 minut, a dotarcie do obwodnicy Trójmiasta zajmuje tylko 7 minut. Niezmotoryzowani mogą korzystać z regularnych połączeń komunikacji miejskiej.

Firma Euro Styl oferuje mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe o zróżnicowanych metrażach od 33 do 85 mkw. Wśród nich znajduje się wiele ofert, które można nabyć z dopłatą w programie MdM. Inwestycja jest już zrealizowana, a lokale gotowe do zamieszkania.

Zobacz listę mieszkań w inwestycji Nowy Horyzont »

Nowy Horyzont – spełnij marzenia o własnym mieszkaniu Reviewed by on . Osiedle mieszkaniowe Nowy Horyzont zlokalizowane jest w Gdańsku Łostowicach przy ulicy Ofiar Grudnia. Kompleks składa się z kilkunastu czterokondygnacyjnych bud Osiedle mieszkaniowe Nowy Horyzont zlokalizowane jest w Gdańsku Łostowicach przy ulicy Ofiar Grudnia. Kompleks składa się z kilkunastu czterokondygnacyjnych bud Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top