wtorek , 25 Wrzesień 2018

Home » Bez kategorii » Inwestycje MdM » Oaza spokoju i bezpieczeństwa na Osiedlu Aluzyjna

Oaza spokoju i bezpieczeństwa na Osiedlu Aluzyjna

Grudzień 19, 2013 12:10 pm by: Kategoria:Inwestycje MdM Zostaw swój komentarz: A+ / A-

Yuniversal Podlaski Osiedle Aluzyjna Warszawa Białołęka

Jedną z inwestycji znanego białostockiego dewelopera Yuniversal Podlaski jest Osiedle Aluzyjna położone na warszawskiej Białołęce przy ulicy Aluzyjnej. Gotowe mieszkania, w tym również oferty dostępne w programie Mieszkanie dla Młodych, czekają na przyszłych mieszkańców.

W zrealizowanym dziewięciokondygnacyjnym budynku znajduje się 128 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 33 do 97 mkw. Do każdego z nich przynależy balkon lub loggia. Na parterze zaprojektowano lokale usługowe oraz miejsca parkingowe na wielopoziomowym parkingu, znajdującym się w środkowej części  budynku.

Teren inwestycji jest ogrodzony i monitorowany.  W celu zwiększenia bezpieczeństwa przy wejściu na osiedle oraz do klatek schodowych zostały zamontowane video domofony. Zadbano również o wygląd najbliższego otoczenia budynku: trawniki, drzewa, krzewy, drobne formy architektoniczne oraz plac zabaw wyposażony w atestowane urządzenia.

Lokalizacja inwestycji na Tarchominie pomiędzy Wisłą i główną arterią dzielnicy – ulicą Modlińską, pozwala cieszyć się spokojem w otoczeniu natury, korzystając jednocześnie z udogodnień jakie oferuje miasto. Okolica osiedla to liczne tereny zielone, szlaki piesze i ścieżki rowerowe sprzyjające odpoczynkowi i rekreacji na świeżym powietrzu. Położenie inwestycji zapewnia doskonałe połączenie z centrum miasta. W pobliżu przebiega autobusowa linia komunikacji miejskiej dowożąca pasażerów bezpośrednio do stacji metra Marymont.

 

Osiedle Aluzyjna z dopłatami do mieszkania dla młodych

Kilkanaście lokali w inwestycji kwalifikuje się do uzyskania dopłaty w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Oferowane mieszkania 2 i 3 pokojowe bez wątpienia znają zainteresowanych wśród singli oraz młodych rodzin poszukujących nie drogich mieszkań w Warszawie.

 

Zobacz oferty na Osiedlu Aluzyjna i skorzystaj z programu MdM »

Oaza spokoju i bezpieczeństwa na Osiedlu Aluzyjna Reviewed by on . Jedną z inwestycji znanego białostockiego dewelopera Yuniversal Podlaski jest Osiedle Aluzyjna położone na warszawskiej Białołęce przy ulicy Aluzyjnej. Gotowe m Jedną z inwestycji znanego białostockiego dewelopera Yuniversal Podlaski jest Osiedle Aluzyjna położone na warszawskiej Białołęce przy ulicy Aluzyjnej. Gotowe m Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top