niedziela , 22 Lipiec 2018

Home » Bez kategorii » Inwestycje MdM » Osiedle Potokowa wśród zieleni

Osiedle Potokowa wśród zieleni

Grudzień 13, 2013 3:56 pm by: Kategoria:Inwestycje MdM Zostaw swój komentarz: A+ / A-

LC Corp Wrocław Osiedle Potokowa

Jedną z inwestycji znanego dewelopera LC Corp jest Osiedle Potokowa zlokalizowane we Wrocławiu  na Maślicach Małych przy ulicy Potokowej. W pierwszych dwóch etapach powstało 114 mieszkań, które są już gotowe do odbioru. Do wybranych ofert istnieje możliwość otrzymania dopłaty zgodnie z programem Mieszkanie dla Młodych.

Osiedle Potokowa to kameralna, dwu- i trzykondygnacyjna zabudowa wielorodzinna i szeregowa położona w malowniczej, spokojnej okolicy. 50% osiedla pokrywają tereny zielone, które sprzyjają spacerom i spędzaniu czasu na świeżym powietrzu.  Najmłodsi mieszkańcy mogą korzystać z nowego, bezpiecznego placu zabaw.

Inwestycja łączy w sobie zalety mieszkania w urokliwej okolicy z jednoczesnym dogodnym dojazdem do centrum miasta.  Dodatkowym atutem lokalizacji jest pobliska pełna infrastruktura miejska: przedszkole, szkoły, punkty handlowo-usługowe, przychodnia i szpital.

W zrealizowanych budynkach wielorodzinnych można znaleźć oferty o funkcjonalnych rozkładach i zróżnicowanych metrażach od 45 do 65 mkw. W każdym z nich znajduje się oddzielna, widna kuchnia.

 

„Mieszkania dla Młodych” na Osiedlu Potokowa

Przystępne ceny mieszkań umożliwiają skorzystanie z dopłaty w programie MdM. Na wrocławskich Maślicach to jedna z nielicznych osiedli z niską zabudową, placem zabaw, szczególnie atrakcyjne dla młodych małżeństw.

Zobacz listę mieszkań w pierwszym etapie Osiedla Potokowa »

Osiedle Potokowa wśród zieleni Reviewed by on . Jedną z inwestycji znanego dewelopera LC Corp jest Osiedle Potokowa zlokalizowane we Wrocławiu  na Maślicach Małych przy ulicy Potokowej. W pierwszych dwóch eta Jedną z inwestycji znanego dewelopera LC Corp jest Osiedle Potokowa zlokalizowane we Wrocławiu  na Maślicach Małych przy ulicy Potokowej. W pierwszych dwóch eta Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top