czwartek , 16 Sierpień 2018

Home » Bez kategorii » Inwestycje MdM » Osiedle Wiszące Ogrody z własnym przystankiem Kolei Metropolitalnej

Osiedle Wiszące Ogrody z własnym przystankiem Kolei Metropolitalnej

Maj 22, 2014 2:18 pm by: Kategoria:Inwestycje MdM Zostaw swój komentarz: A+ / A-

hossa Gdańsk Wiszące Ogrody

W Wiszących Ogrodach wartą uwagi informacją dla kupujących mieszkanie po raz pierwszy jest to, że większość lokali spełnia warunki programu MdM.

Dodatkowo właśnie rozpoczyna się realizacja kolejnego budynku. Zaoferuje on mieszkania 2- i 3- oraz 4- pokojowe, o metrażach w przedziale od 39 do 80 mkw. Poszukujący mieszkania o wysokim standardzie w dobrej cenie (od 4150 zł/mkw), znakomicie skomunikowanego i ze świetną infrastrukturą na pewno rozważą tę propozycje.

Dodatkowym ogromnym atutem osiedla jest fakt posiadania własnego przystanku PKM – Kiełpinek. To nowa Kolej Metropolitalna w Trójmieście. Planowany termin ukończenia trasy Pomorskiej Kolei Metropolitalnej to rok 2015. Data ta zrewolucjonizuje komunikacje, mieszkańcy otrzymają dogodną i szybką możliwość przemieszczania się w obrębie aglomeracji Trójmiejskiej.

Należy dodać, że inwestycje zlokalizowane bezpośrednio w zasięgu jej przystanków zyskają na wartości, poprzez znaczne udogodnienie komunikacyjne.

Wiszące Ogrody w Gdańsku, położone na zachód od Moreny już teraz są świetnie skomunikowane. Trasa WZ pozwala dotrzeć do Śródmieścia w zaledwie 7 minut, zaś obwodnica zapewnia szybkie i sprawne poruszanie się po terenie całego Trójmiasta. Od przyszłego roku za sprawą PKM, dojazd do np. Wrzeszcza zajmie mieszkańcom Wiszących Ogrodów nie więcej niż 12 minut.

Wiszące Ogrody są świetnym miejscem do zamieszkania dla osób, które cenią szybki i wygodny dojazd do pracy, uczelni, lotniska, centrum miasta czy Gdyni lub Sopotu. Dzięki sprawnie działającej komunikacji nie muszą oni wybierać między komfortowym mieszkaniem w dobrej cenie, a możliwością sprawnego przemieszczania się.

Dodatkowym atutem dla miłośników aktywnego spędzania czasu jest bliskość terenów rekreacyjnych, idealnych do joggingu, jazdy na rowerze oraz innych form aktywności.

Wiszące Ogrody to osiedle funkcjonalne, a przy tym atrakcyjne architektonicznie. Budynki wykończone są w wysokim standardzie, a części wspólne wyróżniają się interesującym designem. Bardzo duże przeszklenia okien zapewniają dobrze doświetlone mieszkania.

Zobacz dostępne mieszkania w MdM>>

 

 

Osiedle Wiszące Ogrody z własnym przystankiem Kolei Metropolitalnej Reviewed by on . W Wiszących Ogrodach wartą uwagi informacją dla kupujących mieszkanie po raz pierwszy jest to, że większość lokali spełnia warunki programu MdM. Dodatkowo właśn W Wiszących Ogrodach wartą uwagi informacją dla kupujących mieszkanie po raz pierwszy jest to, że większość lokali spełnia warunki programu MdM. Dodatkowo właśn Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top