czwartek , 16 Sierpień 2018

Home » Bez kategorii » Inwestycje MdM » Wymarzone M z programem MDM na warszawskiej Białołęce

Wymarzone M z programem MDM na warszawskiej Białołęce

Marzec 14, 2014 9:51 am by: Kategoria:Inwestycje MdM Zostaw swój komentarz: A+ / A-

Osiedle Park Światowida Warszawa Białołęka

W jednym z najlepszych punktów Białołęki, blisko Tarchomina, powstaje nowy projekt mieszkaniowy realizowany przez firmę Jezierski Business Park – Osiedle Park Światowida. Wśród ponad 200 lokali aż kilkadziesiąt z nich spełnia wymogi rządowego programu Mieszkanie dla Młodych.

W inwestycji powstaną dwa zróżnicowane architektonicznie budynki – posiadające od 5 do 12 kondygnacji. W części podziemnej znajdą się miejsca parkingowe i komórki lokatorskie, a na piętrze lokale usługowe. W Parku Światowida zaprojektowano mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o najczęściej poszukiwanych metrażach od 42 do 80 mkw. Do każdego z nich będzie przynależał balkon, loggia lub taras.

Atutem lokalizacji inwestycji jest bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura miejska. W najbliższej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, żłobki, przychodnie, banki, hala sportowa, liczne sklepy oraz pętla autobusowa, z której w ciągu 15 minut można dotrzeć do stacji metra Młociny. Bliskość Wisły oraz sieć ścieżek rowerowych umożliwiają aktywne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Planowany termin realizacji inwestycji to IV kwartał 2016 roku.

Sprawdź oferty mieszkań dostępne w programie MDM »

Wymarzone M z programem MDM na warszawskiej Białołęce Reviewed by on . W jednym z najlepszych punktów Białołęki, blisko Tarchomina, powstaje nowy projekt mieszkaniowy realizowany przez firmę Jezierski Business Park – Osiedle Park Ś W jednym z najlepszych punktów Białołęki, blisko Tarchomina, powstaje nowy projekt mieszkaniowy realizowany przez firmę Jezierski Business Park – Osiedle Park Ś Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top