niedziela , 22 Lipiec 2018

Home » Wiadomości » Pierwsze banki przygotowane na udzielanie kredytów z dopłatami MdM

Pierwsze banki przygotowane na udzielanie kredytów z dopłatami MdM

Grudzień 20, 2013 2:08 pm by: Kategoria:Wiadomości Zostaw swój komentarz: A+ / A-

Bank PKO BP Mieszkanie dla Młodych - kredyt z dopłatą

Już od 1 stycznia 2014 roku klienci będą mogli składać wnioski objęte dofinansowaniem w ramach programu Mieszkanie dla Młodych ( kredyt z dopłatą do wkładu własnego ). Bank Gospodarstwa Krajowego podpisał w dniu 19 grudnia umowy na udzielanie kredytów z dopłatą państwa na zakup własnego M z dwoma bankami- PKO BP oraz Pekao S.A.

Do tej pory do BGK zgłosiło się 16 banków, które współpracowały przy „Rodzinie na Swoim”. Kolejne umowy przewidziane są na najbliższe tygodnie. Domyślnie program będzie dostępny na terenie całego kraju w większości banków. Wcześniej BGK realizował inne programy mieszkaniowe, dlatego też chce wykorzystać swoje doświadczenia i kompetencje by jak najszybciej uruchomić nowy program.

Wsparcie Mieszkanie dla Młodych zakłada pomoc finansową dla osób przed 35. rokiem życia, którzy chcą zakupić lokum od dewelopera bądź zbudować własny dom. Wsparcie państwa polega na dofinansowaniu do wkładu własnego nabywcy, gdyż od nowego roku – zgodnie z rozporządzeniem KNF – kredyt hipoteczny nie będzie mógł przekraczać 95% wartości nabywanej nieruchomości.

Sprawdź listę banków, które udzielają kredytu w ramach programu MdM »

Pierwsze banki przygotowane na udzielanie kredytów z dopłatami MdM Reviewed by on . Już od 1 stycznia 2014 roku klienci będą mogli składać wnioski objęte dofinansowaniem w ramach programu Mieszkanie dla Młodych ( kredyt z dopłatą do wkładu włas Już od 1 stycznia 2014 roku klienci będą mogli składać wnioski objęte dofinansowaniem w ramach programu Mieszkanie dla Młodych ( kredyt z dopłatą do wkładu włas Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top