wtorek , 25 Wrzesień 2018

Home » Bez kategorii » Inwestycje MdM » Pozwól sobie na odpoczynek – Osiedle Ostródzka z MdM

Pozwól sobie na odpoczynek – Osiedle Ostródzka z MdM

Styczeń 3, 2014 5:20 pm by: Kategoria:Inwestycje MdM Zostaw swój komentarz: A+ / A-

Osiedle Ostródzka z Mieszkaniami dla Młodych

Warsaw Trust Development przygotowuje inwestycję w Warszawie, która kwalifikuje się do dopłat „Mieszkanie dla Młodych”. Jest nią Osiedle Ostródzka, położona w dzielnicy Białołęka, wśród niewysokiej, kameralnej zabudowy.

Dzięki temu, że budynek wielorodzinny idealnie wpisuje się w charakter zabudowy okolicy zachowany jest intymny klimat, w którym rzeczywiście można wypocząć po całym dniu pracy. Teren inwestycji jest ogrodzony i monitorowany, by mieszkańcy mieli zapewnione bezpieczeństwo. Dla najmłodszych przewidziano plac zabaw.

Do Osiedla jest bardzo dobry dojazd ulicą Ostródzką. Nieopodal znajduje się także przystanek autobusowy, który umożliwia połączenie ze stacją metra.

Dodatkowo budynek jest wyposażony w windy osobowe, które obsługują podziemny garaż. Deweloper zadbał także, by inwestycja dostosowana została do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Dowiedz się więcej o inwestycji Osiedle Ostródzka »

Pozwól sobie na odpoczynek – Osiedle Ostródzka z MdM Reviewed by on . Warsaw Trust Development przygotowuje inwestycję w Warszawie, która kwalifikuje się do dopłat "Mieszkanie dla Młodych". Jest nią Osiedle Ostródzka, położona w d Warsaw Trust Development przygotowuje inwestycję w Warszawie, która kwalifikuje się do dopłat "Mieszkanie dla Młodych". Jest nią Osiedle Ostródzka, położona w d Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top