czwartek , 16 Sierpień 2018

Home » Bez kategorii » Inwestycje MdM » Villa Solaris – mieszkania z dopłatą MDM

Villa Solaris – mieszkania z dopłatą MDM

Styczeń 24, 2014 1:05 pm by: Kategoria:Inwestycje MdM Zostaw swój komentarz: A+ / A-

Mieszkania dla Młodych w Villi Solaris

Jeśli poszukujesz dla siebie lokum, które kwalifikuje się do programu MdM i dodatkowo znajduje się w centrum Mazur deweloper Novdom ma coś dla Ciebie. Na pewno przypadnie Ci do gustu komfortowa i bezpieczna inwestycja Villa Solaris.

Budynki charakteryzuje nowoczesna i nietuzinkowa forma architektoniczna, pięknie zaprojektowane tereny zielone i rekreacyjne oraz przestrzeń, z której bez obaw o bezpieczeństwo będą mogli czerpać przyjemność najmłodsi mieszkańcy. Oprócz tego na terenie osiedla do dyspozycji mieszkańców są bezpłatne miejsca parkingowe oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Mieszkania posiadają funkcjonalny rozkład, który daje możliwość łączenia sąsiadujących ze sobą lokali, by uzyskać większy metraż. Każde z nich posiada praktyczny i wygodny balkon. Budynki posiadają nowoczesne, cichobieżne windy , które obsługują wszystkie kondygnacje naziemne i podziemną.

Villa Solaris to unikalne połączenie komfortu, bezpieczeństwa i nowoczesności zrealizowane specjalnie dla osób ceniących taki styl życia.

Dowiedz się więcej o inwestycji Villa Solaris »

Villa Solaris – mieszkania z dopłatą MDM Reviewed by on . Jeśli poszukujesz dla siebie lokum, które kwalifikuje się do programu MdM i dodatkowo znajduje się w centrum Mazur deweloper Novdom ma coś dla Ciebie. Na pewno Jeśli poszukujesz dla siebie lokum, które kwalifikuje się do programu MdM i dodatkowo znajduje się w centrum Mazur deweloper Novdom ma coś dla Ciebie. Na pewno Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top