czwartek , 16 Sierpień 2018

Home » Bez kategorii » Inwestycje MdM » Zamieszkaj w Łodzi z MdM!

Zamieszkaj w Łodzi z MdM!

Kwiecień 4, 2014 11:25 am by: Kategoria:Inwestycje MdM Zostaw swój komentarz: A+ / A-

Mieszkanie dla Młodych w Łodzi

Etiuda jest inwestycją mieszkaniową firmy PROFIT Development Grupa zlokalizowaną w centrum Łodzi, której lokale kwalifikują się na dopłatę MdM.

Projekt nieruchomości jest zróżnicowany pod względem wysokości i architektury. Znajdziemy w nim mieszkania o dużej rozpiętości metrażu umieszczone na nawet 8 kondygnacjach. Dostępne są popularne 35-metrowe kawalerki jak i prawdziwie duże lokale o powierzchni przekraczającej 70 mkw. Mieszkańcy znajdą do swojej dyspozycji garaż wielostanowiskowy na parterze budynku wraz z komórkami lokatorskimi oraz wewnętrzny zielony dziedziniec i plac zabaw dla najmłodszych.

Jednym z największych atutów inwestycji jest lokalizacja. Etiuda daje mieszkańcom możliwość wypoczynku na łonie natury w pobliskich parkach (Helenów, Staromiejski i Staszica) a z drugiej strony dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej i doskonałej komunikacji oraz najsłynniejszego łódzkiego deptaku – ulicy Piotrkowskiej.

Dowiedz się więcej o inwestycji Etiuda »

Zamieszkaj w Łodzi z MdM! Reviewed by on . Etiuda jest inwestycją mieszkaniową firmy PROFIT Development Grupa zlokalizowaną w centrum Łodzi, której lokale kwalifikują się na dopłatę MdM. Projekt nierucho Etiuda jest inwestycją mieszkaniową firmy PROFIT Development Grupa zlokalizowaną w centrum Łodzi, której lokale kwalifikują się na dopłatę MdM. Projekt nierucho Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top