czwartek , 16 Sierpień 2018

Home » Bez kategorii » Inwestycje MdM » Zamieszkaj w słonecznym Swarzędzu z MDM!

Zamieszkaj w słonecznym Swarzędzu z MDM!

Kwiecień 24, 2014 4:25 pm by: Kategoria:Inwestycje MdM Zostaw swój komentarz: A+ / A-

Mieszkanie dla Młodych w Swarzędz Południe

Deweloper Agrobex realizuje V już etap cieszącej się uznaniem klientów inwestycji Swarzędz Południe, której mieszkania kwalifikują się do dopłat MdM. Osiedle zlokalizowane jest w urokliwej podpoznańskiej miejscowości Swarzędz.

Projekt z pewnością zadowoli wymagania osób szukających kompromisu pomiędzy bliskością natury a dobrodziejstwami infrastruktury miejskiej. Dzięki rozbudowanej siatce transportu publicznego w sposób szybki i łatwy można dojechać do centrum Poznania, przy czym kompleks przyrodniczy Wschodni Klin Zieleni zachęca do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Mieszkania o dużej rozpiętości powierzchni (28 mkw. do 70 mkw.) umieszczono w budynkach cztero- i pięciokondygnacyjnych. Dodatkowo te położone na parterze mają dostęp do ogródka. Dla najmłodszych mieszkańców przygotowano plac zabaw, a zmotoryzowani użytkownicy mają do dyspozycji liczne miejsca parkingowe na terenie inwestycji.

Dowiedz się więcej o inwestycji Swarzędz Południe V »

Zamieszkaj w słonecznym Swarzędzu z MDM! Reviewed by on . Deweloper Agrobex realizuje V już etap cieszącej się uznaniem klientów inwestycji Swarzędz Południe, której mieszkania kwalifikują się do dopłat MdM. Osiedle zl Deweloper Agrobex realizuje V już etap cieszącej się uznaniem klientów inwestycji Swarzędz Południe, której mieszkania kwalifikują się do dopłat MdM. Osiedle zl Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top