niedziela , 22 Lipiec 2018

Home » Bez kategorii » Inwestycje MdM » Zamieszkaj w urokliwej Zielonej Dolinie

Zamieszkaj w urokliwej Zielonej Dolinie

Grudzień 13, 2013 3:49 pm by: Kategoria:Inwestycje MdM Zostaw swój komentarz: A+ / A-

Zielona Dolina J.W. Construction Warszawa

Zielona Dolina jest zespołem dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znaleźć tu można popularne „kawalerki” jak i mieszkania 2- i 3- pokojowe oraz komfortowe i przestronne lokum 4- pokojowe z dodatkowymi powierzchniami jak balkony, tarasy lub przeszklone werandy. Część mieszkań dostępna będzie w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Są to 2- pokojowe lokale o powierzchniach od 43 mkw. do 56 mkw.

Osiedle Zielona Dolina to projekt jednego z największych polskich deweloperów – J.W. Construction. Inwestycja położona jest na warszawskiej Białołęce, urokliwa i pełna zieleni. W okolicy jest niska zabudowa- dominują domy jednorodzinne i segmenty. Pomimo tego, że osiedle leży na granicy Warszawy to do centrum miasta można dostać się samochodem zaledwie w 30 minut. Jednocześnie dogodnie jest dojechać do miejsc wypoczynkowych, m.in. Zalewu Zegrzyńskiego.

Inwestycja jest idealną propozycją dla osób lubiących aktywnie spędzać czas. Pomimo dużych terenów niezabudowanych w bliskiej odległości znajdują się centra handlowe, rozrywkowe i placówki usługowe.

Zobacz listę dostępnych mieszkań w Zielonej Dolinie »

Zamieszkaj w urokliwej Zielonej Dolinie Reviewed by on . Zielona Dolina jest zespołem dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znaleźć tu można popularne „kawalerki” jak i mieszkania 2- i 3- pokojowe oraz komfortowe i prz Zielona Dolina jest zespołem dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znaleźć tu można popularne „kawalerki” jak i mieszkania 2- i 3- pokojowe oraz komfortowe i prz Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top