niedziela , 22 Lipiec 2018

Home » Bez kategorii » Inwestycje MdM » Zielono i kameralnie na Osiedlu w Dolinie

Zielono i kameralnie na Osiedlu w Dolinie

Styczeń 3, 2014 5:20 pm by: Kategoria:Inwestycje MdM Zostaw swój komentarz: A+ / A-

Mieszkania dla Młodych - Osiedle w Dolinie

Białostockie Osiedle w Dolinie oferuje na sprzedaż mieszkania dostępne w programie „Mieszkanie dla Młodych”. Jest to nie lada gratka dla osób ceniących sobie spokój i rozległe tereny zielone przyległe do miejsca zamieszkania.

Inwestycja jest zlokalizowana z pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych, które pozwalają na dogodny dostęp do centrum Białegostoku oraz do tras wylotowych na Warszawę i Ełk. Dodatkowo kolejnym atutem jest umiejscowiony niedaleko hipermarket Auchan.

Deweloper Yuniversal Podlaski kierował ofertę dla rodzin jak i dla małżeństw z dziećmi. Teren inwestycji jest ogrodzony. Co ciekawe, deweloper przewidział także możliwość przystosowania lokali na indywidualne potrzeby osób niepełnosprawnych.

Dowiedz się więcej o Osiedlu w Dolinie »

Zielono i kameralnie na Osiedlu w Dolinie Reviewed by on . Białostockie Osiedle w Dolinie oferuje na sprzedaż mieszkania dostępne w programie "Mieszkanie dla Młodych". Jest to nie lada gratka dla osób ceniących sobie sp Białostockie Osiedle w Dolinie oferuje na sprzedaż mieszkania dostępne w programie "Mieszkanie dla Młodych". Jest to nie lada gratka dla osób ceniących sobie sp Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top